Gebze bölgesinde ekspertiz konusunda alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Gebze’nin hemen her bölgesinde memnun müşterilerimiz ile faaliyetlerimizi devam ettirmekdeyiz. Bizleri haftanın yedi günü web sayfamız üzerinden ve telefon Numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Gebze bölgesi özellikle sanayinin yoğun olduğu ve gelişmiş olduğu bölgelerden biridir. Bu bölgedeki müşterilerimize ekspertiz konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ekspertiz yaptırmak isteyen müşterilerimiz direk Google üzerinden arama yaparak karşılarına çıkan ilk ekspertiz firmasıyla iletişime geçmektedir. Bizler web sayfamız üzerinde özellikle çalışma yaparak direk müşterimiz tarafından erişebilmeyi sağlamayı başardık. Google’a Gebze Ekspertiz yazdığınızda direkt bizlere ulaşabilirsiniz. Ekspertiz için gelen müşterilerimize aşamalı olarak hizmeti sunmaktayız.

Öncelikli olarak kaporta kontrolü yapılmaktadır kaporta kontrol ile ilgili detaylı incelemeler yapıldıktan sonra bir sonraki aşamaya geçinmektedir. Bir sonraki aşamada ise araç alt kontrolleri yapılmaktadır. Burada belirlenen kriterlere göre belli başlı incelemeler yapılmaktadır. Daha sonraki aşamada ise fren kontrolleri yapılmaktadır. Fren kontrolleri tamamlandıktan sonra bir sonraki aşamada ise amortisör ve yanal kayma testleri yapılmaktadır. Bu önemli testler tamamlandıktan sonra araçla ilgili iç kontrol ve elektrik aksamları kontrol edilmektedir. Çalıştığımız bölgede Gebze Ekspertiz konusunda hizmet verdiğimiz müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Firmamız bu testleri uluslar arası belirlenen standartlar ve Türkiye’deki en büyük yetkili firmamız olan Pilot Garage’ bin belirlemiş olduğu testlere göre yapmaktayız. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra son olarak motor testi ve motor performansı ölçülmektedir.Motor testi ise belli kriterler göz önüne alınarak yapılmaktadır bu testler tamamlandıktan sonra detaylı bir raporlandırma yapılarak müşterimize sunulmaktadır.

Gebze de hizmet verdiğimiz sayısız müşterimiz bulunmaktadır. Bu müşterilerimiz memnun kaldıkları için bizleri yeni insanlara tavsiye etmektedir. Bizleri arayarak her konuda destek ve yardım alabilirsiniz. Biz de testi yaptıran bir çok müşterimiz daha sonraki zamanlarda arayarak yapmış olduğu işlemlerle ilgili detaylı bilgi alma hakkına sahiptir. 

Gebze Ekspertiz özellikleri:

- Tüm TSE,HYB, TURKAK belgelerimizle hizmet vermekteyiz. 

- Deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermemiz.

- Gebze bölgesinde hizmet verdiğimiz memnun kalan bir çok müşterimizin bulunması.

- Firmamız ve özellikle hafta sonu arayan müşterilerimize hizmet veriyor olmamız.

- Türkiye’nin en büyük markası olan Pilot Garage Markası ve güvencesiyle test işlemlerini yapıyor olmamız.

- Tüm TSE,HYB, TURKAK belgelerimizle hizmet vermekteyiz. 

- En uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize hizmet veriyor olmamız.

- Ulaşım konusunda pilot bir bölgede olduğumuzdan herkezin En kısa sürede bizlere ulaşabilir olması.

- Satış işlemlerinde gerekli olan banka ve notere yakın olmamız.

- İşlemlerinizi en kısa sürede tamamlıyor olmamız.

0532 621 20 21 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.